Kura lecz nie bez pazura. Ja, matka aktywna

Od kiedy pamiętam miałam duszę artysty i zawsze chciałam tworzyć. Dla tych, którzy mieli możliwość kliknąć w ikonę „o mnie”, znany jest fakt, że jestem fotografem. Jest to jedna z moich pasji.

Pomimo, że trzy miesiące temu został mamą i ilość moich obowiązków (których już przed porodem nie było mało) znacznie wzrosła, nie zamierzam rezygnować z rozwoju osobistego i zawodowego.

Chcę być super mamą, która nauczy swoje dzieci wspaniałych rzeczy. Mamą, która pomoże rozwinąć skrzydła i pofrunąć na nich wysoko i daleko. Uważam, że abym mogła tak robić sama muszę potrafić latać.

Chcę udowodnić przede wszystkim sobie, że można być dobrą mamą, będąc zarazem mamą spełnioną.

Proszę nie myślcie sobie, że leżę pachnę i mam na to czas, gdyż moja Królewna tylko je i śpi. To byłoby zbyt proste.

Marcelina od pewnego czasu jest niezwykle absorbująca; dobrze wiem czym jest niedospanie i chroniczne zmęczenie. Nie mam babci pod nosem, którą mogę każdego dnia wykorzystać. Dodatkowo pomagam prowadzić biznesy mojemu Królowi, robię prawo jazdy i mam obronę w tym roku. Żeby było wesoło postanowiłam być czynną blogerką:)

Chcę zobaczyć za rok ten wpis i pomyśleć, że dałam radę. Głęboko wierzę, że uda mi się zrealizować wszystkie moje plany. Najbardziej cierpi na tym dom (każda Królowa wie jak wygląda dom świeżo upieczonej mamy oraz Króla, który naznacza teren czarnymi bawełnianymi kulkami).

Powyżej umieściłam zdjęcia z dzisiejszych Targów Młodej Pary, które odbyły się w Warszawie w hali EXPO XXI.

Cały dzień, na tak zwanych wariackich papierach, włączając kolizję drogową pod tytułem ” w czułym trójkącie czyli my ich tamci nas”.

O dziwo szybko zapomniałam na Targach o całym incydencie i oddałam się w 200% rozmowie z potencjalnymi klientami. Sama nie omieszkałam zwiedzić stoiska lokalnych wystawców. Ponieważ sama mam jeszcze jeden projekt związany z tworzeniem w głowie, dzisiejszy dzień pomógł nakreślić mi w głowie pewien obraz. Dużo wniósł do mojej wyobraźni.

Cały czas się poznajemy i cały czas uczymy. Najbardziej lubię uczyć się samej siebie.

A Wy?

Dla tych, którzy mają ochotę zapoznać się z tym co robiłam zanim zostałam Królową Mamą, zapraszam:

https://www.facebook.com/photographyconcept74/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s